userad12

NIEMIECKI - TŁUMACZENIA - KOREPETYCJE - KATOWICE

[ Oferuje ] Tłumaczenia

Cena 20,00 zł
Wygasa 3 miesięce ( niedz 15 kwi 2018 06:44:14 )
Kontakt Wyślij wiadomość
724-501-749 kf3@wp.pl
Miejscowość Katowice (Śląskie)


381 0
  • Stan

    Nowy


Proszę przedstawicieli agencji rekrutacyjnych o nieinformowanie mnie drogą telefoniczną i/lub mailową o ofertach pracy w korporacjach.

Oferuję usługi tłumaczenia z języka niemieckiego na polski oraz odwrotnie.
Wykonuję na zlecenia rozmowy telefoniczne do niemieckich urzędów (Finanzamt, Arbeitsamt, Staatsanwalt, Statistisches Bundesamt, Amtsgericht), firm (zapytanie o samochód oferowany do sprzedaży, zarezerwowanie noclegu w hotelu, rozmowa kwalifikacyjna w sprawie przyjęcia do pracy) itp.
Pomagam w załatwianiu spraw związanych z Freistellungsbescheinigung (w celu odzyskania potrąconych należności za wykonane w Niemczech usługi budowlane Bauabzugsteuer), Kindergeld, Arbeitsagentur itp.
Prowadzę na zlecenie mailingową korespondencję z niemieckojęzycznymi kontrahentami.
Opracowuję na zlecenie teleadresowe bazy firm zlokalizowanych na terenie Niemiec z poszczególnych branż wg określonych kryteriów (adres e-mail, miasto, kod pocztowy, nr faksu i telefonu itp.).
Przygotowuję niemieckojęzyczne wersje stron internetowych firm oraz katalogi (prospekty) informacyjne o charakterze handlowym.
Piszę opracowania tekstowe w języku niemieckim z określonej (dowolnej) dziedziny - 100 % oryginały - żadne "kopiuj-wklej" z google. Artykuły tego typu zamieszczone na stronie internetowej firmy, z powodu znajdowania się w nich kluczowych wyrazów i zwrotów z danej branży, zwiększają liczbę wejść potencjalnych klientów (zainteresowanych danymi usługami i produktami) z krajów niemieckojęzycznych, którzy wpisują specjalistyczne wyrażenia w wyszukiwarkach internetowych.
Tłumaczę Leistungsverzeichnis oraz wszelką dokumentację techniczną i budowlaną, instrukcje obsługi maszyn i urządzeń (Bedienungsanleitung) itp.
Przygotowuję niemieckojęzyczne CV (Lebenslauf) oraz listy motywacyjne.

Oferuję również korepetycje z języka niemieckiego z dojazdem do Klienta w cenie:
- 30 zł / 60 minut,
- 40 zł / 120 minut,
- 50 zł / 180 minut.
Na swoich lekcjach stawiam przede wszystkim na praktyczną znajomość słownictwa w komunikacji werbalnej. Wychodzę z założenia, że osoba znającą szerszy zakres słów ma dużo większe możliwości porozumiewania się (nawet jeśli zna słabo reguły gramatyczne), od osoby która zna gramatykę, ale ma za to ubogi zasób słownictwa.
Posiadam również ciekawe materiały do samodzielnej nauki języka niemieckiego przy wykorzystaniu filmów z kanału YT.

e-mail: kf3(małpa)wp.pl


Data dodania: 2017-04-20

Data wygaśnięcia: 2018-04-15

pokaż trasę z:
do , Katowice

Inne oferty