userad12

Pomoc Drogowa Konin Holowanie Samochodów

[ Oferuje ] Transport

Zakońoczne
Wygasa Zakończone ( sob 20 sty 2018 09:39:42 )
Kontakt Wyślij wiadomość
730498467 grunt.pol@onet.pl
Miejscowość konin (Wielkopolskie)


93 0
  • Stan

    Nowy


Zaproszenie do współpracy w zakresie transportu samochodów / pomocy drogowej

Ofertę tę kierujemy do firm zajmujących się pomocą drogową, warsztatów samochodowych, firm oferujących pojazdy zastępcze, wypożyczalni, a także innych podmiotów i osób, które mogą mieć potrzebę holowania / transportowania samochodów.

Zajmujemy się transportem pojazdów od wielu lat (zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze).

W tej dziedzinie mamy duże doświadczenie, dlatego też szukamy możliwości rozwoju, czyli dodatkowych zleceń, np. jako podwykonawca.

Jesteśmy firmą lojalną wobec zleceniodawców, dlatego też wykonując usługę transportową jako podwykonawca, nie przekazujemy naszych ulotek Klientom, nie odbieramy Klientów naszym zleceniodawcom.

Oferta nasza skierowana jest zarówno do małych podmiotów, jak i potentatów w tej branży. Jeżeli ktoś z Państwa będzie miał pomysł na rozszerzenie naszej współpracy (np. realizacja zleceń jako podwykonawca, również na powierzonym sprzęcie), to jesteśmy chętni do rozmów.

Nasza siedziba znajduje się w Koninie, w obszarze głównych szlaków komunikacyjnych Polski, z jednej strony usytuowana jest autostrada A2 i droga krajowa nr 92 oraz droga krajowa nr 25

 

www.holowanie-konin.pl

tel. 730 498 467Data dodania: 2017-09-22

Data wygaśnięcia: 2018-01-20

pokaż trasę z:
do , konin

Inne oferty