userad12

Praca w domu opieki instytucji kościelnej - DIAKON

[ Oferuje ] Opiekunki

Wygasa 4 tygodnie ( sob 17 lut 2018 15:45:58 )
Kontakt Wyślij wiadomość
+48 574 699 866 pflege-kraft@beta-aktiv.de
Miejscowość Heidenheim
Wszystkie ogłoszenia użytkownika

92 0

Dla naszego dobrego klienta z okolic Ulm, poszukujemy pielęgniarek do pracy w domu opieki instytucji kościelnej Diakonii.

Nie zwlekaj! Zadzwoń już dziś i dowiedz się szczegółów!!!

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach
  • pełny pakiet socjalny (ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, od wypadków przy pracy)
  • wynagrodzenie od 2600 euro brutto
  • zatrudnienie na 100% etatu
  • dodatkowe wynagrodzenie za pracę w nocy, sobotę, niedziele oraz dni świąteczne
  • dodatkowe ubezpieczenie starcze
  • 13-ta pensja
  • okres wprowadzenia w zakres obowiązków
  • 30 dni roboczych urlopu
  • dobry klimat w miejscu pracy
  • polskojęzyczną osobistą obsługę podczas podejmowania pracy w Niemczech
  • pomoc w procesach rejestracyjnych wymaganych w Niemczech.
  • przeprowadzamy uznanie dyplomu.

Opis stanowiska:

ü  pielęgnacja i opieka nad pacjentami oraz sporządzanie dokumentacji o wykonanej pielęgnacji

ü  doradztwo i pomoc wobec pacjenta opieka i doradztwo wobec bliskich pielęgnowanego pacjenta

ü  samodzielne i odpowiedzialne wykonywanie obowiązków według  zasad nauki opieki medycznej

ü  monitorowanie, podawanie leków

ü  współpraca z lekarzami i personelem medycznym.

Wymagania:

  • gotowość do wyjazdu za granicę na minimum rok
  • znajomość języka niemieckiego: minimum A2/ B1

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu poprzez:

- maila na: pflege-kraft@beta-aktiv.de

- telefon: +49 7322 9587101

- telefon lub SMS: +48 574 699 866

 (sms o treści pielęgniarka)

Elisabeth Sobiech Beta-aktiv nie jest leasingiem pracowniczym i nie pobiera żadnych opłat od kandydatów!!!

Data dodania: 2017-10-20

Data wygaśnięcia: 2018-02-17

pokaż trasę z:
do , Heidenheim