userad12

projekty graficzne, strony www, druk, ulotki

[ Oferuje ] Reklama

Cena 1,00 zł do negocjacji
Wygasa 12 miesięcy ( sob 09 lut 2019 13:38:50 )
Kontakt Wyślij wiadomość
apm-druk@o2.pl
Miejscowość Poznań (Wielkopolskie)


3 0
  • Stan

    Nowy


Agencja Reklamowa APM Druk oferuje kompleksowe usługi od projektu graficznego do druku.
Specjalizujemy się w identyfikacji firm, odświeżaniem i wprowadzaniem na rynek nowych marek, przygotowywaniu projektów drukowanych oraz druku, www i pozycjonowaniem stron.

Zapewniamy obsługę marketingową, kreację i kompleksową produkcję dowolnych materiałów, prowadzenie social media, doradztwo i zakup mediów – po prostu pełną realizację zadań.

Nasza oferta obejmuje:
Ulotki i foldery reklamowe, plakaty, kalendarze, wizytówki, teczki ofertowe, torby papierowe z nadrukiem reklamowym, CD i DVD okładki i naklejki na płyty, zaproszenia i kartki świąteczne, naklejki i etykiety samoprzylepne, karnety i bilety, katalogi i broszury, gazetki reklamowe, notesy reklamowe, ksero, stojaki reklamowe, rollupy, potykacze, banery i siatki reklamowe, folie samoprzylepne, znakowanie gadżetów reklamowych, tworzenie stron www, pozycjonowanie i administracja stron www, prowadzenie funpage'ów.

Oferujemy również wykonywanie nadruku metodą HYDROGRAFIKI.

Hydrografikę można wykorzystywać do dekorowania szerokiej gamy elementów takich jak:
Lusterka, panele przełączników, klamki, emblematy, kołpaki, felgi, kaski motocyklowe, kaski rowerowe, obudowy laptopów, obudowy sprzętu RTV i AGD, obudowy gniazdek, włączników, dosłownie wszystko co może mieć kontakt z wodą.

Zapraszamy do kontaktu
www.apm-druk.plData dodania: 2018-02-14

Data wygaśnięcia: 2019-02-09

pokaż trasę z:
do , Poznań

Inne oferty